Kids & Fun

River Parčík detské ihrisko

River Parčík detské ihrisko

Bezpečné, čisté a zábavné. Také je ihrisko v River Parku. Príjemnou prechádzkou po dunajskej promenáde sa dostanú rodičia s deťmi k multifunkčnému ihrisku River Parčík, ktoré je od mája až do septembra otvorené od 8.00 do 21.00 hod. V príjemnom prostredí nábrežia so štýlovými kaviarničkami a reštauráciami si prídu na svoje nielen deti, ale aj ich rodičia.

Plocha parku je pravidelne kontrolovaná a hracie prvky sú profesionálne udržiavané, čím je zabezpečená nadštandardná bezpečnosť detí pri ich používaní. Na ihrisku sa okrem tradičnej preliezkovej zostavy nachádza veľký kolotoč, pružinová hojdačka pre jedného aj pre tandem a zábavná rúra. Populárnu hojdačku-hniezdo a systém závesných sedákov dopĺňa ešte malá lezecká zostava.

Trampolína

Trampolína

Trampolína so 4 skákacími plochami je medzi deťmi rozhodne najobľúbenejšou atrakciou. Poplatok za použitie trampolíny je symbolické 1 euro a počas sezóny je v prevádzke denne od 10.00 do 20.00 hod. Celá dopadová plocha detského ihriska je z mäkkej a bezpečnej gumy. Nemalým benefitom je v letných horúčavách pitná fontánka, tieniaca pergola či veľký slnečník.