Grand Hotel River Park

Vstúpte do sveta podmanivého dizajnu prinášajúceho moderný a efektívny priestor, ktorý poslúži biznismenovi aj dobrodružnému cestovateľovi.

Svet podmanivého dizajnu prináša moderný a efektívny priestor, ktorý poslúži biznismenovi, ako aj dobrodružnému cestovateľovi. Grand Hotel River Park sa nachádza priamo na brehu rieky Dunaj a ponúka prekrásnu promenádu priamo pred hotelovými dverami. Blízkosť medzinárodného letiska vo Viedni (35 minút jazdy) umožňuje bezproblémovú cestu a ponúka najvyššie štandardy pohodlia. Na 11. poschodí nájdete ZION SPA LUXURY, ktoré ponúka 1 500 m2 wellness a fitnes s unikátnym výhľadom.

Hotel bol za svoj vysoký štandard služieb a komfortu opakovane ocenený ako najlepší hotel v Bratislave (Trend Top) a Slovakia’s Leading Hotel (World Travel Award).

 

Reštaurácia RiverBank

Strávte súkromné aj pracovné chvíle na mieste, kde sa spája top gastronómia s elegantnými priestormi a jedinečným výhľadom na rieku Dunaj. Ochutnajte špeciality, ktoré pripravuje šéfkuchár Jaroslav Žídek so svojím tímom.

Lobby Lounge

Lobby Lounge je ideálnym miestom na obchodné stretnutia, posedenia pri káve a domácom koláči či na stretnutia s priateľmi a vychutnanie si výnimočných koktejlov. Zároveň tu nájdete aj najväčšiu hotelovú vínotéku na Slovensku. Podľa odporúčania nášho someliéra si tak môžete vybrať zo širokej ponuky až 300 rôznych vín.

Zion Spa Luxury

ZION SPA LUXURY ponúka na 1 500 m2 wellness a fitness s unikátnym výhľadom. Okrem relaxačného bazéna s rozmermi 15 m x 8 m a hĺbkou 1,2 m tu nájdete aj vírivú vaňu, fínsku a parnú aromatickú saunu či wellness procedúry a luxusné omladzujúce ošetrenia pleti kozmetikou Linda Meredith. Fitness s výhľadom na rieku Dunaj poskytuje 35 špičkových posilňovacích stanovíšť a 21 kardiotrenažérov.

Parkovanie pre hostí hotela a reštaurácie

Podzemné garáže: vjazdy P1 a P2 na –2. podlaží.

Pondelok – nedeľa: 3 € / hodina
Pre hostí reštaurácie: 2 hodiny zadarmo

Maximálna sadzba za 24 hodín 39 eur.

V prípade straty parkovacieho lístka je poplatok 39 eur. V tomto prípade kontaktujte dispečing alebo navštívte jednu z pokladní na –1. podlaží.

V prípade poruchy parkovacieho systému kontaktujte dispečing:
+421 914 399 999