Food & Drink

River Park pokryje všetky vaše chuťové kanáliky, či už si chcete dať rannú kávu pred prácou, zájsť na obed s kolegami, alebo užiť exotickú kuchyňu s celou rodinou. V našom komplexe si vyberie naozaj každý, milovníci tradičného jedla, vegetariánskej kuchyne alebo napríklad aj sushi.

RiverBank restaurant

RiverBank restaurant

Strávte súkromné aj pracovné chvíle na mieste, kde sa spája top gastronómia s elegantnými priestormi a jedinečným výhľadom na rieku Dunaj. Ochutnajte špeciality, ktoré pripravuje šéfkuchár Jaroslav Žídek so svojím tímom. Menu zostavuje na základe sezónnych ingrediencií, ktoré si sám vyberá z ponuky lokálnych dodávateľov. Takýto výber zaručí, že všetko bude vždy vo výbornej kvalite.

Wabi Sabi

Wabi Sabi

Počas návštevy reštaurácie Wabi Sabi si užijete príjemné posedenie a vychutnáte si to najlepšie jedlo, ktoré ponúka japonská a ázijská kuchyňa. Z jedálneho lístka si vyberú všetci milovníci jemných harmonických pokrmov, ale aj tí, ktorí vyhľadávajú pestrosť výrazných chutí a vôní. Wabi Sabi je malým kúskom Ázie v Bratislave.

J&T Banka Café

J&T Banka Café

J&T Banka Café predstavuje výnimočné spojenie útulnej kaviarne a bankovej pobočky. Pri lahodnej káve si tu môžete vybaviť všetko ohľadom financií. Nemusíte byť klientom banky, aby ste si mohli prísť vychutnať kvalitnú kávu, prípadne sa zrelaxovať a nabiť energiou. Túto pridanú hodnotu zabezpečí okrem útulného prostredia plného zaujímavých umeleckých skvostov aj unikátna vertikálna záhradná stena.