River Park OFFICES & RETAIL

Ideálny priestor na skvelý biznis dopĺňajú najmodernejšie konferenčné miestnosti, salóniky a kvalitné administratívne a hotelové služby. Pozrite si našu aktuálnu ponuku dostupných priestorov. Viac informácií o voľných priestoroch nájdete na:

Bratislavaoffices.sk

River Park tvoria štyri nadzemné bloky. Kancelárske priestory sú situované v troch individuálne dispozične riešených blokoch orientovaných na hradný vrch. Ideálny priestor na skvelý biznis dopĺňajú najmodernejšie konferenčné miestnosti, salóniky a kvalitné administratívne a hotelové služby. Jedinečnou výhodou kancelárií v River Parku je ľahká dostupnosť osobnou i verejnou dopravou, priame napojenie na diaľničný obchvat a rýchle spojenie s Viedňou, Budapešťou alebo Prahou.

Technické riešenie kancelárskych priestorov spĺňa najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť a prevádzku. Kancelárie sú priestranné, klimatizované a odhlučnené, majú regulovateľné inteligentné vykurovanie a chladenie, väčšina priestorov má otvárateľné okná s prirodzeným vetraním a k výbave patria okrem špičkových komunikačných technológií aj moderné bezpečnostné prvky.

Kontaktujte
nás

v prípade akýchkoľvek otázok.

    signin