Sport & Spa

Ste milovník dobrého jedla, vína, piva, športu či oddychu? U nás nájdete všetko, na čo pomyslíte, od výberu skvelých reštaurácií a kaviarní až po zábavu pre deti, aby ste si mohli príjemne oddýchnuť na nábreží Dunaja.

Pohyb na promenáde

Pohyb na promenáde

Nábrežná promenáda priniesla Bratislave moderné oddychové a rekreačné územie pre obyvateľov mesta aj návštevníkov. Vytvorila priestor na dlhé prechádzky, behanie, bicyklovanie alebo korčuľovanie. Koncept zóny zmiešaného pohybu umožňuje chodcom aj cyklistom rovnocenný prístup na promenádu.

Relax v spa

Relax v spa

ZION SPA LUXURY ponúka na 1 500 m2 wellness a fitness s unikátnym výhľadom na rieku Dunaj. Okrem relaxačného bazéna tu nájdete aj vírivku a fínsku i parnú aromatickú saunu. Samozrejmosťou sú wellness procedúry, špecialitou sú luxusné omladzujúce ošetrenia pleti kozmetikou Linda Meredith. Fitness zóna poskytuje 35 špičkových posilňovacích stanovíšť a 21 kardiotrenažérov.

Klinika krásy IEM SPA je tiež miesto plné oddychu, trvácnej krásy a príjemných zážitkov. Individuálny prístup, najmodernejšie technológie, odborný dohľad a relax tvoria harmóniu. V portfóliu nájdete služby týkajúce sa starostlivosti o pleť, vlasy, zuby, ruky a nohy, formovanie postavy, invazívnejšie dermatologické procedúry či relaxačné metódy.

Klzisko

Klzisko

Je nám ľúto, ale v sezóne 2023/2024 klzisko neotvoríme. Ďakujeme za pochopenie.